Чи можуть ваші гени визначити, чи станете ви Лідером?

Відповідь на це питання отримали здобувачі трьох рівнів вищої освіти, науково-педагогічні працівники та запрошені гості під час гостьової лекції Christine Cross “DNA of Leadership”, яка відбулася 30 жовтня 2023 р. на запрошення кафедри менеджменту імені професора Л.І. Михайлової Сумського національного аграрного університету.
Christine Cross є незалежним директором та ментором, наразі обіймає посади в Hilton food group та Pollen Estate, також є радником правління ряду приватних компаній Великобританії. Christine Cross є почесним лектором окремих університетів Великобританії.
Під час лекції Christine поділилася власним баченням щодо ДНК лідерства та зазначила, що лідерство може бути вбудовано в генетику людини. І в той же час, навчання та досвід відіграють важливу роль у розвитку лідерських якостей та здібностей.
Ідея ДНК лідерства надала новий погляд на те, як людина може стати лідером.
Лекція викликала жвавий інтерес та обговорення серед присутніх слухачів. Аудиторія була в захваті від представленої ідеї. Учасники цікавилися і про лідерські якості, і про емоційний інтелект, як важливої складової лідерства, і, навіть, трішки торкнулись особистого досвіду лекторки, так як Christine є справжнім лідером, в її підпорядкуванні працює більше 350 осіб, а її команда є високопродуктивною та ефективною.
Дискусія підкреслила складний характер лідерства, а також важливість розуміння даної теми. Обговорення підштовхнуло слухачів до роздумів, що ж вбудовано в поняття лідерства…Генетика? Навчання? Досвід?
Ми щиро дякуємо Christine Cross за знайдену можливість, приділений час та поширення власного бачення та досвіду серед здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників Сумського національного аграрного університету.