Активне навчання в бізнес-школі продовжується

Набуття нових знань, опанування практичних навичок для успішної трансформації ідеї в бізнес-проєкт є одним із актуальних напрямів соціалізації учасників бойових дій, інвалідів війни, членів їх родин, а також членів родин військовослужбовців. Підтвердженням тому є активність слухачів курсу «Підприємництво та бізнес-планування», котрі приймають участь у навчанні.

Слухачі вже прийняли участь у навчанні за трьома курсами:
Тема 1. Хто такий підприємець? Що вирізняє підприємця? (Викладач: к.е.н, доц. Ковбаса О.М.).
Тема 2. Психологія бізнесу в Україні. Від ідеї до бізнес-плану. (Викладач: к.е.н, доц.Пилипенко Н.М.).
Тема 3. Організація бізнес -процесів. Електронний документообіг. (Викладач: Лукаш С.М.).

24 лютого 2024 року слухачі курсу в рамках четвертого тематичного блоку почали ознайомлюватись з “Основами оподаткування малого бізнесу в Україні”. (Викладач: Назаренко О.В.).

Дякуємо науково-педагогічним працівникам факультету економіки і менеджменту за ґрунтовне представлення матеріалу, що викликає зацікавленість та жваву дискусію у слухачів.

Бажаємо слухачам натхнення, набути необхідних знать та опанувати практичні інструменти бізнес-планування.