Свій 60-річний ювілей відзначає видатний науковець та викладач, к.е.н., професор ГОРДІЄНКО МИКОЛА ІВАНОВИЧ

Микола Іванович народився 14 вересня 1963 року в с. Коровинці Недригайлівського району Сумської області в сім’ї колгоспників.
У 1980 році вступив до Путивльської школи бухгалтерів, після закінчення якої у 1981 році працював бухгалтером в колгоспах «Комінтерн» та «Прогрес» Недригайлівського району.
З 1984 року по 1986 рік навчався в Сумському сільськогосподарському технікумі.
З 1986 року по 1990 рік навчався у Сумському сільськогосподарському інституті за спеціальністю “Бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності в сільському господарстві” та здобув кваліфікацію економіста з бухгалтерського обліку в сільському господарстві.
З 1990 року працював на посаді асистента кафедри бухгалтерського обліку та фінансів, з 1996 року на посаді старшого викладача Сумського сільськогосподарського інституту.
У 2000 році Миколі Івановичу присуджено науковий ступінь кандидата економічних наук зі спеціальності «бухгалтерський облік, аналіз та аудит». З цього ж року працював на посаді доцента кафедри бухгалтерського обліку та аудиту Сумського державного аграрного університету. Атестат доцента кафедри бухгалтерського обліку і аудиту отримав у 2002 році.
З 2007 року очолював кафедру економічного контролю і аудиту.
У 2013 році пройшов навчання при Федерації аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України за програмою САРА та отримав сертифікат Certified Agricultural Professional Accountant.
Атестат професора кафедри економічного контролю та аудиту отримав у 2015 році.
З вересня 2019 року і по цей час працює завідувачем кафедри обліку і оподаткування Сумського національного аграрного університету.
Шановний Миколо Івановичу, колектив Сумського національного аграрного університету та колектив факультету економіки і менеджменту зокрема щиро вітає Вас з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, любові, оптимізму, наснаги та невичерпної енергії в роботі, мирного неба над головою, здійснення мрій і перемоги нам! Щоб всі рідні й близькі були поруч щасливі й в безпеці!
З днем народження, шановний Миколо Івановичу!