26 квітня відбулося комітетське слухання «Професійне навчання публічних службовців: європейський досвід та перспективи для України»
26 квітня Декан факультету економіки та менеджменту Строченко Н.І. та завідувач кафедрою публічного управління та адміністрування Славкова О.П. прийняли участь у комітетських слуханнях «Професійне навчання публічних службовців: європейський досвід та перспективи для України», які були проведені за сприяння  Комітету Верховної ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування спільно з Національним агентством України з державної служби,  Секретаріатом Кабінету Міністрів  України та Міністерством освіти і науки України.
Під час заходу за участі народних депутатів України, представників органів виконавчої влади, закладів освіти, асоціацій органів місцевого самоврядування, громадськості, міжнародних та вітчизняних експертів було обговорено сучасний стан та перспективи розвитку системи професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування та представники факультету мали можливість  ознайомитись з міжнародним досвідом підготовки фахівців за напрямом «Публічне управління та адміністрування».