209-та річниця з дня народження Т.Г. Шевченка

Сьогодні, 09.02.2023 р., українці всього світу вшановують 209-ту річницю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.
Місце Т.Г. Шевченка в українському суспільстві і в українській культурі особливе. За більшовицьких часів він був офіціозним символом радянської України. Нині він є символом нової, незалежної України. Великою заслугою Шевченка було те, що його творчість сприяла згуртуванню українського народу. А ненависть Шевченка до соціальної несправедливості та вболівання за волю і гідність простої людини надзвичайно гостро відгукуються сьогодні.
Тарас Григорович зробив велетенський внесок у пробудження і формування національної свідомості Українського народу, в розвиток української та світової культури. Ідеї, думки, вся творчість Шевченкового генія стала тим живим феноменом, який далі розвивається вже в свідомості Українського суспільства.
З нагоди вшанування пам’яті Великого Кобзаря на факультеті економіки і менеджменту СНАУ для студентів факультету проведено кураторські години. В них взяли участь студенти 1 курсу спеціальності «Маркетинг» (куратор д.е.н., доцент Макарова В.В.), 2 курсу спеціальностей «Облік і оподаткування», «Економіка», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Фінанси, банківська справа та страхування» (куратор к.е.н., доцент Довжик О.О.).
Студенти 1 курсу спеціальностей «Облік і оподаткування» (куратор к.е.н., доцент Полятикіна Л.І.), «Інформаційні системи та технології» (куратор Баталова А.Б.) ФЕіМ вшановували пам’ять 209-ї річниці народження Великого Кобзаря покладанням квітів до його пам’ятника.
На даному заході студенти з гордістю в серці і зі сльозами на очах виконали Державний Гімн України. Ці моменти назавжди викарбувалися в нашій пам’яті.
Шануймо наші культуру та історію, які додають сили у боротьбі й ведуть до Перемоги!
Україна переможе!