Викладачі СНАУ взяли участь у воркшопі DAAD ERASMUS+ «Підтримка цифровізації українських аграрних університетів»

Вінницький національний аграрний університет виступив організатором воркшопу DAAD ERASMUS+ «Підтримка цифровізації українських аграрних університетів» спільно з Університом прикладних наук Вайнштефан-Тріздорф (Німеччина).

У тренінгу беруть участь більше 60 учасників з 5 провідних аграрних вишів України та 18 коледжів, які представляють загалом 10 областей України.

З вітальним словом до учасників зібрання звернувся професор Ральф ШЛАУДЕРЕР, віце-президент з академічної національної та міжнародної безперервної освіти, керівник Академії та Міжнародної школи HSWT.
У своєму виступі науковець зазначив, що головним завданням дводенного тренінгу є зміцнення співпраці між університетами, опрацювання таких важливих для науковців практичних навиків, які застосовують закордонні університети-партнери.
Щиро подякував керівництву Вінницького національного аграрного університету за можливість зустрічі, обміну досвідом, надання інноваційного майданчика для напрацювання успішних міжнародних практик у навчальному процесі.
Відмітив, що надзвичайно приємно те, що у даній зустрічі бере участь Ніккі ван Веггел із Великобританії.

Координатор DAAD від ВНАУ – професор, д.е.н., проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Світлана ЛУТКОВСЬКА привітала учасників від імені керівництва рідного ВНАУ, президента Григорія КАЛЕТНІКА. Світлана Лутковська акцентувала увагу на важливості програм академічної мобільності для українських університетів. Подякувала німецьким партнерам за співпрацю, яка мотивує, стимулює до інтеграції закладів освіти у міжнародний науково-освітній простір.

Програма тренінгу надзвичайно насичена, учасники будуть мати можливість ближче познайомитися із новітніми цифровими підходами до навчання, викладання та оцінювання.

Учасники воркшопу DAAD ERASMUS+, який протягом 24-26 травня проходить на базі Вінницького національного аграрного університету мають гарну можливість ближче познайомитися з університетом, відвідати його інноваційні платформи, які беззаперечно є гордістю ВНАУ.

Гості відвідали Навчально-дослідницький центр ВНАУ-FRENDT «Геоінформаційні системи в агроінженерії» – європейська модель впровадження цифрових технологій у систему підготовки інженерних кадрів для АПК України, який презентував декан інженерно-технологічного факультету Віталій ЯРОПУД.

Справжню скарбницю досягнень науково-педагогічних працівників університету, представила учасникам міжнародного заходу, проректор з науково-педагогічної, наукової та інноваційної діяльності, д.е.н., професор – Інна ГОНЧАРУК, де гості познайомилися з науковою школою д.е.н, професора, академіка НААН України Григорія КАЛЕТНІКА та публікаційною активністю науковців ВНАУ.

А також, з високою зацікавленістю оглянули та познайомилися із новинками в роботі читальної зали університету.

На завершення робочого дня учасники тренінгу відвідали візитівку міста Вінниця – Національний музей-садибу М.І. Пирогова.

Неймовірні відчуття, захоплюючі враження, ніби переносять нас на півтори століття назад, заставляють задуматися, як ще багато нам потрібно вивчити своєї історії, скільки невідомого та таємничого, нам ще потрібно відвідати…

Прогулюючись столітніми алеями садиби «Вишня», вдихаючи п’янкий аромат цвітіння сотні різновидностей бузку, насолоджуючись неймовірною красою Подільського краю, серце переповнює велика гордість за величну історію сильної, непереможної України та її знакових особистостей.