З Днем знань, наша СНАУродино!

Шановні студенти, викладачі, працівники та партнери Сумського національного аграрного університету!

Цей навчальний рік вже втретє розпочинається у складних умовах, коли наша країна протистоїть агресії. У ці нелегкі часи кожен з нас відчуває на собі тягар війни. Проте саме зараз освіта та наука стають тими невидимими щитами, що захищають майбутнє нашої держави.

Ми розуміємо, що навчання під час війни є величезним викликом. Однак саме ви, наші студенти, є тією рушійною силою, яка формує майбутнє нашої держави. Ваша наполегливість і прагнення до розвитку – це те, що допоможе Україні стати сильною і процвітаючою.

Наша спільна праця є внеском у побудову стійкої, сильної та процвітаючої країни. Віримо, що завдяки знанням, інноваціям та єдності ми здолаємо всі виклики, які постають перед нами.

Бажаю всім нам сил, натхнення та віри в майбутнє. Нехай цей рік стане роком нових звершень і перемог!

Ректор Сумського НАУ, Ігор Коваленко.