Хлопці чи дівчата: хто головний у СНАУ?

Щорічно студенти Сумського національного аграрного університету з’ясовують нагальне питання. Хто ж головний у СНАУ? Хто зверху?

👐🏻Сильні й мужні чоловіки? Ніжні й тендітні дівчата? Дві протилежності, яких поєднує найпрекрасніше почуття у світі – кохання.

🔎Рік за роком, за доброю традицією, у стінах Сумського НАУ для молоді організовують проведення гри «Хто зверху?» за мотивами однойменного телевізійного шоу.

🔸Ірина МАНЬКО, одна з організаторів проведення гри, а за сумісництвом ще й ведуча, каже, що ініціатива до створення такого заходу йшла безпосередньо від студентів:

💭«Щорічно гра «Хто зверху?» проходить у неймовірно веселій і крутій атмосфері. Студенти цікаво проводять вільний час, знаходять нових друзів, розкривають свої таланти. Коли цього року отримали пропозиції від молоді провести гру, зрозуміли, що, звичайно, попри війну кожному з нас хочеться провести вільний час активно та цікаво. Студентам не вистачає спілкування, гучних заходів, вечірок. Тому ми без вагань розпочали підготовку.»
Організатори подбали першочергово про безпеку під час проведення заходу. Гра проводилася в бомбосховищі, яке нещодавно було відремонтоване та модернізоване.

🖇️Команди хлопців і дівчат складалися з 4 представників. Командирами обрали студента факультету будівництва та транспорту Влада ШЕЛУДЬКА та студентку факультету економіки і менеджменту Ілону САЙКО.

☝🏻Загалом налічувалося 7 конкурсів, за результатами яких вирішували, хто ж найкмітливіший і найрозумніший. Команди відгадували назви пісень, складали слова, читали по губам, дізнавалися один про одного під час конкурсу «Правда чи брехня» і навіть ласували яблуком, граючи в гру «З’їж, якщо зможеш».

📍Тож, не будемо створювати інтригу! Найбільше балів набрали представниці чарівної ніжної статі. За результатами конкурсів перемогу здобули дівчата з рахунком 5:1!

🔸Ведуча гри «Хто зверху?» Ірина МАНЬКО із захватом розповідає про враження від гри:

💭«Мої очікування, як ведучої, були навіть перевершені. Студенти грали з ентузіазмом та захопленням. Коли стаєш частинкою таких заходів, розумієш, що старання під час підготовки і організації вартують сміху й посмішок молоді.