Відбулася відкрита лекція на тему: “Мережеві комунікації центрів обробки даних”

8 жовтня 2024 року к.е.н., доцент В’юненко Олександр Борисович провів відкриту лекцію на тему: “Мережеві комунікації центрів обробки даних”.

Навчальною метою даної лекції було засвоєння наукових і технічних понять, формування закономірностей і зв’язків між теоретичними знаннями і практичними уміннями.

Студенти активно сприймали навчальний матеріал, виробляли власні судження, самостійно отримували знання через спостереження і досвід.

Був реалізований принцип активізації пізнавальної діяльності студентів, під час лекції студенти взяли участь в інтерактивному опитуванні.

Матеріал лекції базується на джерелах наукового, науково-практичного змісту та був представлений презентацією, яка розроблена сучасними ІТ засобами.