Студентки ФЕіМ взяли участь у Всеукраїнському форумі студентського самоврядування

🖇 У Києві пройшов форум “MediaMove” від ГС “Українська Студентська Ліга”, де допомагали студентським самоврядуванням налаштовувати медіа ресурси та комунікаційні канали.

СНАУ представляли студентки: Марія Петухова (3 курс, “Маркетинг”), Ілона Сайко (2 курс, “Підприємництво та торгівля”) та Ольга Єременко (1 курс, “Архітектура”). Учасники форуму мали можливість познайомитися, обговорити діяльність ОСС та отримати поради від менторів з медійних навичок.

Практична частина включала воркшопи, де команди створювали плани розвитку медіа для ОСС і писали тексти для соцмереж.

Марія Петухова відзначила позитивний досвід форуму та нові знання про написання текстів і оформлення візуалу.

Дівчата планують використати отримані знання для розвитку соцмереж студентського самоврядування СНАУ!

🔗Детальніше переглянути цю або інші новини ви можете на нашому сайті – https://snau.edu.ua/studentki-snau-vzyali-uchast-u-vseukra%d1%97nskomu-forumi-studentskogo-samovryaduvannya/