Підсумки тижня факультету економіки і менеджменту

Тиждень факультету економіки і менеджменту розпочався з дня кафедри маркетингу та логістики. Урочистості розпочалися з привітального слова декана факультету економіки і менеджменту Наталії Строченко, яка відзначила роль та вклад колективу кафедри маркетингу та логістики в розвиток факультету. Потім заходи продовжилися на кафедрі. Зокрема, завідувачкою кафедри Маргаритою Лишенко було відкрито стилізований арт-об’єкт з основними категоріями маркетингу. Також всі бажаючі могли насолодитися цікавими та креативними стінгазетами на відповідну тематику, фотоекскурсією та виставкою науково-методичних досягнень колективу кафедри.

 

Другий день присвятили публічному управлінню та адмініструванню, протягом якого провели семінари, інтенсиви, цікаві зустрічі та виставку наукових здобутків кафедри. У робочому колі підвели підсумки роботи кафедри за два роки, обговорили перспективи подальшого розвитку.

Наступним, у межах тижня факультету ЕіМ, відзначили день кафедри “Фінанси, банківська справа”, який пройшов продуктивно, насичено й з позитивними емоціями. Учасники заходів дійшли висновку, що людина формує свої думки, світогляд та себе, як особистість та як професіонал, під керівництвом наставників-учителів. Фахівці спеціальності 072 “Фінанси, банківська справа та страхування” знають як отримати максимум результату, інвестуючи в свої знання та власний професійний розвиток. При цьому колектив кафедри прикладає максимум зусиль, щоб молодь, обравши спеціальність, мала можливість всебічно розвиватися. Під час засідання завідувач кафедри Михайло Геєнко визначив основні напрямки реалізації ОПП бакалаврського та магістерського рівнів, а також ОНП рівня доктора філософії за спеціальністю 072 “Фінанси, банківська справа та страхування”. Крім того, відбулося обговорення співпраці кафедри та фахових коледжів СНАУ та були представлені цілі розвитку у навчальній, методичній та науковій діяльності.

День кафедри обліку і оподаткування відбувавя не менш цікаво та ефективно. Здобувачі вищої освіти за другим (магістерським) рівнем ОПП «Облік і оподаткування», а також інші учасники освітнього процесу, в рамках вивчення дисципліни «Інформаційні системи та технології прикладного і наукового дослідження», мали змогу бути присутніми на лекції в форматі Zoom-конференції із залученням професіонала-практика, спеціаліста супроводу програмного забезпечення департаменту «ISpro» групи компаній «Інтелект Сервіс» Валерія Вікторовича Дегтярьова. На лекції була розглянута управлінська інформаційна система «ISpro» та можливості її використання для структурування і організації даних, а також можливість розв’язування обліково-аналітичних завдань у системі. Не залишилися поза увагою і наші здобувачі вищої освіти. З ініціативи наших обліковців була проведена онлайн-вікторина за участю здобувачів освіти за спеціальністю «Облік і оподаткування» – це емоційний, цікавий проєкт, коли кожен мав змогу показати свій інтелект, поділилися своїми власними думками, аргументували свою позицію.

Відзначали і день кафедри економіки та підприємництва. Для студентів кафедра економіки та підприємництва запропонувала цікавий захід, а саме: заняття з практикуючим психологом к.е.н., доцентом Дяченко Оленою Володимирівною. На занятті були розглянуті цікаві питання: Чому не всі люди стають підприємцями? Якими рисами характеру володіє підприємець? Які асоціації виникають, коли чуєте слово «гроші» і що вони означають для конкретної людини? Які родинні настанови та традиції можуть сформувати майбутнього підприємця? Студенти слухали із зацікавленістю, задавали питання, приймали активну участь в обговоренні. Також студентам спеціальності «Економіка» та спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» були вручені сертифікати про участь у міжнародному семінарі «Методичні основи оцінки економічної ефективності виробничих процесів рослинництва», що відбувався в межах проекту Erasmus+ «Від теоретично орієнтованого до практичного навчання в аграрній сфері / TOPAS». Семінар відбувався на факультеті економіки і менеджменту СНАУ з 18 по 23 жовтня 2021 року. Всі лекції були прочитані паном Георгом Шаурером, професором Університету прикладних наук Вайенштефан-Тріздорф (Німеччина). Результати, отримані студентами за складений тест в кінці семінару будуть зараховані студентам як результати неформальної освіти.

До роботи в ІТ в один крок! Саме з цим гаслом відбувся день кафедри кібернетики та інформатики! Адже професія ІТ- фахівця – це широке коло різних напрямів, можливостей. В рамках святкування тижня факультету економіки і менеджменту студенти всіх курсів спеціальності 126 взяли активну участь в онлайн тренінгу міжнародної компанії QATestLab «До роботи в ІТ один крок». Під час тренінгу було обговорено три основні блоки питань: Які задачі вирішує тестувальник програмного забезпечення? Хто і як може стати співробітником компанії, вимоги і умови, навчання і робота. Конкретні питання оформлення заявки на вступ, тестування, співбесіда з ІТ-рекрутером. Зустріч пройшла в форматі інтерактивного спілкування, студенти відповідали на питання спікерів, самі ставили цікаві запитання щодо сутності роботи, можливостей побудови кар’єри тестувальника, програм курсів компанії QATestLab.

З нагоди Дня менеджера кураторами академічних груп  (доцентами Галинською А.В., Харченко Т.М. та Ткаченко В.В.) спеціальності “Менеджмент” було про проведено святкові кураторські години на теми «Управління емоційним інтелектом», «Менеджер 21 століття», «Сучасні виклики до формування менеджерських навичок».

Науково-педагогічний колектив факультету економіки і менеджменту разом зі студентами та гостями-колегами спрацювали у позитивному форматі. Свято відбулося! Закриття заходів зі словами подяки від декана факультету економіки і менеджменту Наталії Іванівни Строченко за плідну співпрацю.

Тиждень факультету економіки і менеджменту пройшов продуктивно, інформативно й яскраво. Кожен день був наповнений цікавою програмою. За усі роки життя факультету економіки і менеджменту, наповнених спільною працею, багатьма важливими подіями і цікавими зустрічами, ми багато зуміли зробити, багато чому навчилися . Кожного року факультет зустрічає нові обличчя, нові думки, які мають бажання отримати якісну вищу освіту та мати умови для всебічного гармонійного розвитку. І уже сьогодні ми пишаємося фахівцями, які успішно працюють у всіх сферах народного господарства, впроваджують у життя набуті знання, генеруючи сучасні ідеї, і своїм сумлінням підтверджують високоякісну марку Сумського національного аграрного університету. Тому хочемо побажати усім ЕіМешникам здоров’я, благополуччя в особистому житті, величезних успіхів у навчанні та науці, а викладачам – невичерпної енергії, оптимізму та сили у виконанні головної місії – творіння добра, виховання кваліфікованих фахівців, поширення знань і професіоналізму.