Перше місце в Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт

Вітаємо студентку факультету економіки і менеджменту Єву КАСЬЯН та її наукового керівника – к.е.н., доцента кафедри економіки та підприємництва ім. проф. І.М.Брюховецького Надію Миколаївну ПИЛИПЕНКО з перемогою в Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт.

За підсумками конкурсу Єва КАСЬЯН нагороджена дипломом І ступеня.

5-7 червня 2024 року відбувся фінальний етап Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт.

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт під патронатом Національної комісії України у справах Юнеско проходив на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

На перший етап конкурсу за напрямом «Економіка» було подано 103 роботи.

Студентка 4 курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Сумського національного аграрного університету Єва КАСЬЯН підготувала для Міжнародного конкурсу наукову роботу на тему «Assessment of the possibility of implementing business models of the sharing economy in the context of sustainable development and post-war reconstruction of Ukraine» в співавторстві зі студенткою Academy of Finance and Business Vistula (Польща) Ольгою ГОПКА.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!