Короткострокова освітня програма “Підприємництво та бізнес-планування” від Сумської бізнес-школи

👋Сумська Бізнес-школа запрошує на навчання на короткострокову освітню програму «Підприємництво та бізнес-планування» учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, членів сімей учасників бойових дій, членів сімей осіб з інвалідністю внаслідок війни та членів сімей загиблих військовослужбовців.

🔹️Строк навчання – 3 місяці.

🔹️Початок навчання – 7 вересня 2024 р.

🔹️Реєстрація учасників – до 24 серпня 2024 р.

❗️Навчання учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни – БЕЗКОШТОВНО, за виконання наступних умов:

📎Перелік документів, необхідних для отримання направлення на професійне навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни (відповідно до Порядку реалізації експериментального проекту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2023 р. № 984:

▪️Заява за формою (додаток 1)

▪️Документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України або спеціальний статус особи;

▪️Посвідчення учасника бойових дій або посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни;

▪️Документ про професійну (професійно-технічну) чи фахову передвищу, чи вищу освіту, або дублікати таких документів, або єДокумент про освіту (за наявності);

▪️Документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті громадянина України), який надається у разі відсутності в паспорті громадянина України інформації про реєстраційний номер облікової картки платника податків.

▪️Особи з інвалідністю внаслідок війни подають також копію довідки до акта огляду медико-соціальною експертною комісією та індивідуальну програму реабілітації.

▶️Детальніше за лінком https://snau.edu.ua/korotkostrokova-osvitnya-programa-pidpriyemnictvo-ta-biznes-planuvannya-vid-sumsko%d1%97-biznes-shkoli/

☘️Сайт Сумського НАУ https://snau.edu.ua/