У 2022 році німецький Rotary Club здійснив мрію 60 українських студентів, надавши стипендії для оплати навчання у Сумському НАУ протягом двох років. Цьогоріч фінансову підтримку отримають 52 здобувачі.

❗️Хто може отримати стипендію від Rotary Club?

🔎Стипендія від Rotary Club надається здобувачам, рекомендованим до зарахування на комерційну форму до Сумського НАУ та його структурних підрозділів або які вже навчаються на комерційній формі на будь-якій спеціальності в СНАУ. Подавати заявку для отримання фінансової підтримки можуть малозабезпечені особи; напівсироти; абітурієнти із сімей, у яких є 2 студенти в СНАУ, які навчаються на комерційній основі; студенти, що постраждали від російської агресії.

🔸️Умови виплати стипендії

Стипендії виплачуються раз на 3 місяці протягом року, починаючи з першого числа місяця після зарахування на навчання до СНАУ.

📎Історії стипендіатів в 2022/2023 році

Уперше Rotary Club надав українським студентам фінансову підтримку на початку повномасштабного вторгнення, у 2022 році. Тоді можливість мати стипендію на 2 роки отримали 60 здобувачів. Для більшості з них Rotary Club надав єдиний шанс на навчання.

🔸️Звертайтеся до міжнародного відділу Сумського НАУ і отримайте шанс на якісне навчання!

☘️Щиро дякуємо нашим партнерам Rotary Club за унікальну можливість підтримки українських студентів! Ви робите неймовірне – втілюєте мрії!

▶️Детальніше на сайті Сумського НАУ http://surl.li/sritj