17 квітня 2024 р. факультет економіки і менеджменту Сумського національного аграрного університету гостинно приймав старшокласників Токарівського ліцею!

Цей візит став важливою подією, під час якої учні отримали унікальну можливість ознайомитися з широким спектром спеціальностей нашого факультету та перевагами навчання в нашому університеті.

🍀Завдяки заступнику декана з профорієнтаційної роботи Олени СЕЛЕЗЕНЬ учні змогли отримати вичерпні відповіді на свої запитання та відвідати основні приміщення факультету.

🍀Перший заступник студентського декана Дарія БІНДЮГ розповіла про факультет з точки зору студента та надала корисні поради майбутнім абітурієнтам.

🍀Завідувач кафедри обліку і оподаткування Микола ГОРДІЄНКО з великим ентузіазмом та професійним підходом поділився з ними інформацією про перспективи та можливості навчання.

🌟Цей захід є важливим етапом у становленні уявлення учнів про майбутню кар’єру, та ми дуже вдячні за їхній інтерес та активну участь.

Відкритість до співпраці та успішне навчання – це ключові аспекти нашої спільної місії! 👩‍🎓👨‍🎓