На кафедрі менеджменту імені професора Л.І. Михайлової відбулася презентація вибіркових освітніх компонентів навчального плану ОНП «Менеджмент», розробленого провідними науковцями університету на основі досвіду, здобутого під час участі в проектах ErasmusJean MonnetUSAID та RAU. Перед здобувачами ступеня Доктора філософії виступили завідувач кафедри Альвіна ОРЄХОВА, гарант ОНП «Менеджмент» Інна СОХАНЬ, які ознайомили здобувачів з процедурою вибору дисциплін, яка затверджена у СНАУ. Члени групи забезпечення представили презентації освітніх курсів  та надали вичерпні відповіді на запитання здобувачів.
Презентація вибіркових освітніх компонентів відбулася для українських та іноземних здобувачів 2023 року набору.