В рамках академічної мобільності Богуш Марина, здобувач вищої освіти 1 курсу спеціальності «Менеджмент» факультету економіки та менеджменту Сумського національного аграрного університету, була номінована та прийнята на навчання за програмою Erasmus+ в Чеському університеті наук про життя в Празі в період з 31 травня по 31 липня 2023 р.

Марина поділилася власними враженнями: «Дорога до Праги зайняла 36 годин і це було нелегко, але водночас були цікаві зупинки у Києві, Львові, далі зупинки у містах Польщі та Чехії. Нас розмістили у гуртожитку, а наступного дня вже розпочалося навчання і разом з цим відбувалися цікаві знайомства. Більшість дівчат з України, також є студенти з Боснії та Герцеговини. Спілкуємося ми англійською мовою.

У перші дні було дещо важкувато, але ми швидко адаптувалися і призвичаїлися до спілкування англійською, а також зорієнтувалися з лініями метро, які на початку нам здалися ну дуже складними.

Протягом першого тижня нам були проведені цікаві екскурсії Прагою, кампусом університету, спеціалізованими лабораторіями.

Навчання триває, викладачі з розумінням ставляться до кожного студента, заняття цікаві та змістовні.

Завдяки вступу в СНАУ я отримала унікальну можливість навчатися в літній школі за програмою Erasmus+ у Чехії та дуже цінний життєвий та навчальний досвід».