День Гідності та Свободи. Слава Україні! Слава нашим Героям!

День Гідності та Свободи – одне з найважливіших свят для кожного українця. Його встановлено на честь двох знаменних історичних подій: Помаранчевої революції та Революції Гідності.
2004 та 2013 року під час запеклих протестних акцій наш народ довів, що прагне свободи та демократії. Кров’ю і сотнями невинних жертв ми показали бажання жити в європейському, а не пострадянському суспільстві. І продовжуємо робити це досі.
Для вшанування подвигу тих, хто захищав нашу незалежність і демократію і продовжує це робити донині, працівники, викладачі та студенти Сумського національного аграрного університету поклали квіти біля меморіалу загиблим активістам та воїнам на території центрального кладовища, а також на Алеї Героїв Небесної Сотні.
До заходу долучились також і представники факультету економіки і менеджменту д.е.н., професор Борисова В.А., к.е.н., доцент Конєва І.І., к.е.н., доцент Ковальова О.М., які долучилися до заходу та вшанували пам’ять загиблих героїв.
Сьогодні у вирі активних бойових дій та російської окупації цінність Гідності та Свободи для кожного українця відчувається разюче. Пам’ятаймо вартість свободи! Пишаймося нашими мужніми захисниками та захисницями!
Поки в кожного з нас у душі горітиме вогник пам’яті й поваги до життя кожного, хто боровся за незалежність і демократію, поки найважливішими словами для українського суспільства будуть Гідність та Свобода, держава буде процвітати й реформуватися.
Слава Україні! Слава нашим Героям!