Бланк заяви на закріплення теми кваліфікаційної роботи ( 2023 р.)

Методичні рекомендації щодо виконання кваліфікаційної роботи для здобувачів вищої освіти ОПП «Менеджмент організацій і адміністрування» за спеціальністю 073 «Менеджмент» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти, денної та заочної форми навчаня, 2022 р.

Тематика кваліфікаційних робіт та методичні рекомендації щодо їх виконання на здобуття  ОС «Бакалавр» студентами    спеціальності  073 «Менеджмент» денної та заочної форми навчання, 2022 р.

Правила оформлення студентських робіт: методичні вказівки для викладачів та студентів денної і заочної форм навчання, 2020 р.

Загальні вимоги до написання і захисту кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти, 2022 р.

Тематика кваліфікаційних робіт та методичні рекомендації щодо їх виконання на здобуття  ОС «Бакалавр» студентами    спеціальності  073 «Менеджмент» денної та заочної форми навчання, 2020 р.

Методичні вказівки щодо підготовки кваліфікаційних робіт для студентів ОС «Магістр» спеціальності 073 «Менеджмент» ОП «Менеджмент організацій та адміністрування» денної та заочної форм навчання, 2020 р.