Відбулися вибори студентського декана факультету!

☘️ ВІДБУЛИСЯ ВИБОРИ СТУДЕНТСЬКОГО ДЕКАНА факультету економіки і менеджменту Сумського НАУ ☘️

☘️ 10 жовтня на факультеті економіки і менеджменту відбулися вибори студентського декана, що стали важливою подією для студентського самоврядування факультету.

☘️ У виборах взяли участь 31 незалежний делегат та 21 староста, кожен з яких активно представляв свої курси. Висока активність делегатів свідчить про значну зацікавленість студентів у розвитку студентського самоврядування, а також про важливість цього органу як платформи для взаємодії між студентами та адміністрацією.

☘️ За результатами голосування новим студентським деканом факультету економіки і менеджменту обрали Андрія МАКАРЕНКА. Його перемога стала результатом довіри студентів до його лідерських якостей, активної діяльності та бажання втілювати зміни на краще.

☘️ Вітаємо Андрія з перемогою на виборах і бажаємо натхнення, енергії та успішної каденції на посаді студентського декана! Сподіваємося, що його діяльність сприятиме зміцненню студентського самоврядування та створенню кращих можливостей для навчання і розвитку студентів факультету економіки і менеджменту.