Ukrainian English Russian

8.18010018 Адміністративний менеджмент

(для вступників, які мають диплом рівня «бакалавр, спеціаліст» всіх напрямків)

Вперше в Україні студенти мають можливість навчатись за інтегрованими навчальними планами з Вищою Школою "Вайнштефан" (Німеччина). Після закінчення міжнародного магістерського курсу випускники одночасно  з дипломом СНАУ отримують диплом магістра Німеччини - МВА "Master of Business Administration".

Навчання за вибором проводиться українською, англійською або німецькою мовами. Окремі модулі викладаються професорами університетів Німеччини.  Студенти німецькомовної групи обов’язково проходять фахове стажування в підприємництвах Німеччини.

Випускники мають широкі можливості працевлаштування як на підприємствах і в установах різних форм власності, державних органах влади та органах місцевого самоврядування України, так і за кордоном. Значна кількість випускників входить до складу топ-менеджменту провідних підприємств України, Німеччини та транснаціональних корпорацій.

Магістри з «Адміністративного менеджменту» можуть працювати керівниками підприємств, фірм, головними економістами, економістами I-II категорії, експертами з питань економіки, економістами - аналітиками, працівниками консалтингових фірм, економістами маркетингової служби, тощо.

Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550