Ukrainian English Russian

Контакти

Адреса кафедри: м. Суми, вул. Г. Кондратьєва, 160
Тел. (0542) 22-24-48


Звіт про роботу кафедри за 2016-2017 навчальний рік

Загальна інформація

Кафедра створена у 1977 році, тобто одночасно з відкриттям у м. Суми філії Харківського сільськогосподарського інституту ім. В.В.Докучаєва. З роками філія була перетворена в Сумський національний аграрний університет. З часу відкриття кафедри і по травень 2013 року її керівником є академік Академії економічних наук України, професор, Заслужений працівник народної освіти України, відмінник аграрної освіти та науки першого ступеню Брюховецький Іван Миколайович – ЗАСНОВНИК Сумського національного аграрного університету. З травня 2013 року кафедру очолює к.е.н., доцент Маслак О.М.
Першими викладачами кафедри були доценти: Головко Г.М., Курган В.О., Назаренко О.К., Мезенцев В.М., Бєхтєрєв В.І., Дутченко М.М., Цапенко Ю.Г., Міщенко В.І., Лапшин В.В., Кирилюк О.П. та асистент Пономаренко Н.М. Майже сто відсотків викладачів мали науковий ступінь кандидата економічних наук. З роками після захисту дисертацій викладачами кафедри становились випускники нашого університету.
Початкова назва кафедри – «Кафедра економічних наук», потім – «Економіки і організації сільського господарства». Розвиток філії до національного університету ставить нові умови перед кафедрою, в зв'язку з цим змінювалась її назва: «Організації і управління сільськогосподарським виробництвом», «Організації сільськогосподарського виробництва», «Організації сільськогосподарського виробництва, основ підприємництва та агробізнесу», «Виробничого менеджменту і підприємництва». З 2010 року кафедра випускає магістрів зі спеціальності «Логістика». На сьогоднішній час кафедра має назву – «Логістики та виробничого менеджменту». Кафедра внесла значний вклад в розвиток економічної підготовки студентів університету. Практично на її базі отримали розвиток майже всі кафедри економічного факультету.
Зараз на кафедрі працюють 9 висококваліфікованих викладачів. З них: професорів - 1, доцентів, кандидатів наук - 7, старших викладачів - 1. Викладацький склад підібраний таким чином, що може на високому рівні проводити заняття за вказаними дисциплінами. В навчальному процесі приймають участь 1,5 одиниці допоміжного персоналу.
За кафедрою закріплені навчальна аудиторія і два кабінети для викладацького і допоміжного персоналу.
Комп'ютерний парк нараховує 3 одиниці. 
В основному комп'ютерна підготовка студентів проводиться в комп'ютерних класах кафедри "Кібернетики і інформатики"Звіт про роботу кафедри за 2013-2014 навчальний рікТермін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550