Документи кафедри

Викладачi кафедри

Бричко Аліна Михайлівна

к.е.н., доцент

Народилася 02 травня 1986 року в місті Чернігові.
Закінчила загальноосвітню середню школу № 19 м. Чернігова із золотою медаллю (2003 р.). Має диплом магістра з відзнакою за спеціальністю “менеджмент ЗЕД” (2008 р.). Закінчила аспірантуру Сумського національного аграрного університету з відривом від виробництва за спеціальністю 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами» (2011 р.). Диплом кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)» (2015 р.).

Працювала менеджером з продажу продукції флексодруку ЗАТ «Технологія» (2008 р.), менеджером з покупки - продажу ПП «Котвицький Є.В.» (2008 р.), асистентом на кафедрі статистики, АГД та маркетингу (2012 р.), співробітником деканату факультету економіки і менеджменту (2012-2015 рр.), асистентом кафедри менеджменту в галузях АПК (2013-2014 рр.), старшим викладачем кафедри економіки (2014-2017 рр.), з вересня 2017 р. працюю доцентом кафедри економіки.

Має понад 55 наукових публікацій.

Напрями наукової роботи:

Економічні засади адаптації сільськогосподарських підприємств до умов глобалізації.

Основні дисципліни:

Історія України та української культури англійською мовою,  Регіональна економіка українською та англійською мовами,  Управління ефективністю та розвитком компанії,  Економічне управління підприємством

Наукові публікації:

Бричко А.М. Підвищення рівня адаптації сільськогосподарських підприємств до умов глобалізації за допомогою інструментів управління якістю / А.М. Бричко // Economics, management, law: innovation strategy: Collection of scientific articles. - HenanScienceandTechnologyPress, Zhengzhou, China. 2016. - С.94-97.

Бричко А.М. Виробництво та збут м’яса (яловичини, свинини, м’ясо птиці) на вітчизняному та світовому ринках [Електронний ресурс] / А.М. Бричко // "Ефективна економіка". Електронне наукове фахове видання – Дніпро, 2016. – Вип. № 12. - Режим доступу: http://www.economy.nayka.com.ua/?op=1&z=5421 (Index Copernicus).

Бричко А.М. Механізм адаптації сільськогосподарських підприємств до умов глобалізації / А.М. Бричко // «Актуальні питання обліку, аудиту та оподаткування сільськогосподарських підприємств»:[колективна монографія] / Загальна редакція О.П. Славкової. - Суми: Видавництво: ПП Вінниченко М.Д., ФОП Литовченко Є.Б., 2017. – С. 213-223.

Бричко А.М. Основні тенденції виробництва та збуту продукції свинарства на вітчизняному ринку [Електронний ресурс] / А.М. Бричко // "Східна Європа: економіка, бізнес та управління". Електронне наукове фахове видання – Дніпро, 2017. – Вип. № 6. - Режим доступу: http://www.easterneurope-ebm.in.ua/journal/6_2017/07.pdf

Бричко А.М. Основні фактори сталого розвитку регіонів країни / А.М. Бричко // International scientific conference The global competitive environment: development of modern social and economic systems, April 21, 2017. Chisinau, Republic of Moldova : Baltija Publishing. – C. 94-96.