Щорічна науково-практична конференція для англомовних аспірантів та студентів факультету Економіки і менеджменту СНАУ присвячена Дню науки

14 травня 2019 року на факультеті Економіки і менеджменту відбулося секційне засідання Щорічної науково-практичної конференції для англомовних аспірантів та студентів, що навчаються у Сумському національному аграрному університеті присвячене Дню науки. Студенти та аспіранти представили свої здобутки в наукових напрацюваннях, активну учать прийняли у засіданні студенти та аспіранти із Китаю та Африки. Організаційний комітет щиро дякує студентам, аспірантам, викладачам за активну участь у роботі конференції.