23 квітня 2019 року відбувся 2 етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування»

23 квітня 2019 року в Національній академії статистики, обліку, та аудиту м. Київ відбувся 2 етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування». Члени галузевої комісії відповідально та професійно віднеслись до оцінки знань учасників конкурсу. Студентка СНАУ Суровицька Анастасія Вікторівна показала високі знання зі спеціальності. За результатами конкурсу вона отримала дипломи 1 ступеня (науковий керівник Назаренко О.В). Сьогодні багато говорять про ступеневу, дуальну освіту. В СНАУ ступеневу освіту було запроваджено з 1998 року, коли випускники коледжів почали вступати на навчання за скороченим терміном. Сьогодні, на різних факультетах СНАУ активно імплементується дуальна освіта. І ось яскравий приклад переваг даної форми навчання студентів. Знайомство зі студенткою три роки тому на державному іспиті в Путивльському коледжі СНАУ (де працював в якості голови ЕК), майже три роки наполегливої, цікавої, продуктивної праці (якісне її навчання, участь у наукових конференціях, публікація у фахових наукових виданнях, цікава робота за фахом) принесли результат. Наукова робота Анастасії Суровицької найкраща в Україні.