Підсумки II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування»

19 квітня 2019 року відбулося підведення підсумків II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування», яка проходила у Тернопільському національному економічному університеті. Участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» взяли 39 магістрів і 71 бакалавр із 71 закладу вищої освіти.
За результатами участі студентів в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» нагороджено:
дипломом II ступеня та срібною медаллю  Волкову Каріну Василівну студентку 4 курсу факультету економіки і менеджменту
грамотою V ступеня Колеганову Аліну Анатоліївну студентку 1 м курсу факультету економіки і менеджменту.
Щиро вітаємо Волкову Каріну Василівну та Колеганову Аліну Анатоліївну з високими досягненнями, а також їх керівників: к.е.н., доцента, завідувача кафедри менеджменту в галузях АПК  Дубовик Світлану Григорівну та  к.е.н., доцента кафедри менеджменту в галузях АПК  Баценко Людмилу Миколаївну.