Ukrainian English Russian

Підсумки II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування»


19 квітня 2019 року відбулося підведення підсумків II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування», яка проходила у Тернопільському національному економічному університеті. Участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» взяли 39 магістрів і 71 бакалавр із 71 закладу вищої освіти.
За результатами участі студентів в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» нагороджено: 
дипломом II ступеня та срібною медаллю  Волкову Каріну Василівну студентку 4 курсу факультету економіки і менеджменту
грамотою V ступеня Колеганову Аліну Анатоліївну студентку 1 м курсу факультету економіки і менеджменту.
Щиро вітаємо Волкову Каріну Василівну та Колеганову Аліну Анатоліївну з високими досягненнями, а також їх керівників: к.е.н., доцента, завідувача кафедри менеджменту в галузях АПК  Дубовик Світлану Григорівну та  к.е.н., доцента кафедри менеджменту в галузях АПК  Баценко Людмилу Миколаївну.

Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550