Щорічна науково-практична конференція викладачів, аспірантів та студентів факультету Економіки і менеджменту СНАУ 18 квітня 2019 року

Сьогодні на факультеті Економіки і менеджменту відбулося секційне засідання Щорічної науково-практичної конференції викладачів, аспірантів та студентів Сумського національного аграрного університету. Студенти та аспіранти представили свої здобутки в наукових напрацюваннях. Дискусійними стали теми студентки Дахно Л.О. «Легка промисловість України: стан, перспективи розвитку співробітництва з ЄС», Логвин О. С. «Інновації, які зроблять переворот у майбутньому медицини», Глух І.В. «Забезпечення якості вітчизняного меду як одна із умов успішної інтеграції Україна-ЄС», Котюк Л. В. «Активні будинки-інноваційне житло майбутнього», Пугача Ю.В. «Розвиток фінансової децентралізації в Україні з урахуванням закордонного досвіду». Організаційний комітет щиро дякує студентам, аспірантам, викладачам за активну участь у роботі конференції.