Ukrainian English Russian

Щорічна науково-практична конференція викладачів, аспірантів та студентів факультету Економіки і менеджменту СНАУ 18 квітня 2019 року


Сьогодні на факультеті Економіки і менеджменту відбулося секційне засідання Щорічної науково-практичної конференції викладачів, аспірантів та студентів Сумського національного аграрного університету. Студенти та аспіранти представили свої здобутки в наукових напрацюваннях. Дискусійними стали теми студентки Дахно Л.О. «Легка промисловість України: стан, перспективи розвитку співробітництва з ЄС», Логвин О. С. «Інновації, які зроблять переворот у майбутньому медицини», Глух І.В. «Забезпечення якості вітчизняного меду як одна із умов успішної інтеграції Україна-ЄС», Котюк Л. В. «Активні будинки-інноваційне житло майбутнього», Пугача Ю.В. «Розвиток фінансової децентралізації в Україні з урахуванням закордонного досвіду». Організаційний комітет щиро дякує студентам, аспірантам, викладачам за активну участь у роботі конференції.


Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550