Студенти факультету економіки і менеджменту продовжують весняний фестиваль студентської наукової роботи!

Ще одна гідна перемога наших студентів на ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом», що проходив 12 квітня 2019 року у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара! Серед 67 робіт із університетів України до заключного етапу було допущено 14 студентських наукових робіт. Почесну нагороду - Диплом ІІІ ступеню отримали наші студенти за дослідження «Забезпечення якості вітчизняного меду як одна із умов успішної інтеграції Україна-ЄС». Його оригінальність в тому, що це - міжвузівське дослідження, виконане студенткою Сумського коледжу СНАУ Неженець Владою та студенткою факультету економіки та менеджменту Глух Ілоною; робота, за оцінкою журі, мала найбільшу практичну спрямованість, а також відзначилася креативністю в поданні матеріалу двома авторами.
Щиро вітаємо Неженець Владу Сергіївну та Глух Ілону Володимирівну, а також їх керівників: к.е.н., голову циклової комісії обліково-фінансових та економічних дисциплін коледжу Сумського НАУ Гриценко В.Л. та д.е.н., професора, завідувача кафедри менеджменту ЗЕД та євроінтеграції Михайлову Л.І.!