12 квітня відбулась підсумкова науково-практична конференція II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

12 квітня у КНЕУ відбулась підсумкова науково-практична конференція II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Менеджмент організацій». Протягом першого етапу ІІ туру Конкурсу "Менеджмент організацій" галузева конкурсна комісія розглянула 127 поданих наукових робіт від 136 авторів, які надійшли з 67 вищих навчальних закладів України та здійснила їх рецензування. Кожна робота була прорецензована двома рецензентами. За результатами рецензування було сформовано рейтинговий список наукових робіт, що допущені до участі у 2 турі, до яких і потрапили наші студенти-менеджери 4 курсу Бублик І. та Волкова К. (науковий керівник :к.е.н., доцент кафедри менеджменту в галузях АПК Баценко Л.М.). Успішно захистивши свою наукову роботу «Посилення конкурентоспроможності мобільних операторів України на засадах корпоративної соціальної відповідальності (на прикладі мобільних операторів Сумської області)», Інна та Каріна були відзначені дипломом ІІ ступеня.