З нагоди святкування 30-річчя кафедри менеджменту в галузях АПК 10 квітня 2019 року відбулась лекція майстер-клас доцента кафедри Галинської Ангеліни Вікторівни. Тема лекції: «Professional burnout as a result of organizational stress» для студентів спеціальності «Менеджмент». Лекція була проведена англійською мовою, та є одним з заходів програми святкування ювілею кафедри. Лекція була проведена на високому рівні із використанням презентаційних слайдів, що розкривали основний навчальний матеріал теми, сучасні тенденції та використання досягнень науки в галузі психологія, відображення причин і наслідків проблеми «Професійне вигорання». Цей термін з’явився відносно недавно. Його ввів американський психіатр Фрейденсберг у 1974 році для характеристики психічного стану здорових людей, які працюють в системі «людина – людина». Професійне вигорання – реакція організму та психологічної сфери людини, яка виникає внаслідок тривалого впливу стресів середньої інтенсивності, що обумовлені її професійною діяльністю. Також під час проведення лекції студентам наводились практичні приклади застосування психологічних прийомів та порад для запобігання синдрому «Професійного вигорання». Були використані сучасні методичні прийоми та заохочувальні стимули. Лекція була пізнавальною, цікавою та сучасною.