В рамках святкування ювілею 30 річчя кафедри менеджменту в галузях АПК від дня її заснування було проведено ряд заходів. 09 квітня 2019 року відбулася відкрита лекція к.е.н., доцента кафедри менеджменту в галузях АПК Харченко Т.М.  на тему  “Соціально-відповідальні відносини бізнесу з територіальними громадами”   з навчальної дисципліни “Соціальна відповідальність” для магістрантів факультету “Економіки і менеджменту”. Студенти та відвідувачі  мали змогу познайомитися з теоретичними основами значення територіальної громади в суспільстві, формами соціальної активності підприємств і територіальних громад та основними складовими щодо розвитку  партнерства з територіальною громадою. Як підсумок було реалізовано принцип науковості, свідомості і активності шляхом доведення до студентів  фактів та аргументів, які підтверджують, що  соціально – відповідальні відносини  бізнесу та територіальної громади  є актуальною  та важливою  умовою для  успішного соціально-економічного розвитку країни.