Ukrainian English Russian

11 квітня 2019 року факультет економіки і менеджменту радо приймав гостей.


Цього дня в Сумському НАУ проходив День відкритих дверей для випускників коледжів та ПТНЗ. На зустріч приїхали студенти Сумського, Охтирського, Глухівського, Путивльського коледжів СНАУ, Сумського будівельного коледжу та Сумського коледжу економіки і торгівлі. 
Для спілкування з гостями - своїми молодшими колегами, зібралися студенти та викладачі факультету. Простора 203 аудиторія була заповнена вщент, - на факультет завітало 55 старшокурсників різних економічних спеціальностей коледжів міста Суми та області.
Декан факультету економіки і менеджменту професор Строченко Наталія Іванівна привітала учасників зустрічі, ознайомивши з можливостями отримання сучасної економічної освіти в стінах нашого вузу. У невимушеній дружній і веселій обстановці студенти поділились своїми враженнями про навчання на факультеті, про можливість займатися науковою та громадською роботою, про особливості проходження закордонного стажування та виробничої практики, і врешті решт про можливість вдало поєднувати навчання і працевлаштування. Жвавий інтерес викликав оригінальний і емоційний виступ студента 4 курсу спеціальності «Менеджмент» Джошуа Лінуса (Нігерія). Заступник декана з профорієнтаційної роботи Селезень О.М. проінформувала про особливості вступної кампанії 2019 року. Велику зацікавленість і жвавість викликала ділова гра, яку провів завідувач кафедри фінансів Геєнко Михайло Миколайович. Всі учасники отримали пам’ятні призи та сувеніри. У більш тісному спілкуванні студенти факультету і студенти коледжів обмінялись своїми враженнями, запросили гостей у свою дружню студентську сім’ю. 
Тож, чекаємо на Вас і будемо раді вітати вже в статусі студентів факультету економіки і менеджменту Сумського НАУ!


Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550