Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт!

У Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця 4 квітня 2019 року відбулася науково-практична конференція – заключний етап II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Управління фінансово-економічною безпекою», на який було подано 71 наукову роботу із 25 ЗВО України. За результатами відбіркового конкурсу для участі у ІІ етапі було відібрано 18 наукових робіт.
Сумський національний аграрний університет гідно представила студентка першого курсу магістратури спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Прядка Сніжана (науковий керівник: к.е.н., доцент кафедри економіки Пилипенко Н.М.).
Захистивши свою наукову роботу «Забезпечення економічної безпеки аграрного сектору регіону на основі оцінки конкурентних переваг (на прикладі Сумської області)» Прядка Сніжана здобула позитивну оцінку журі і була відзначена дипломом ІІІ ступеня.
Вітаємо Прядку Сніжану та її наукового керівника – к.е.н., доцента кафедри економіки Пилипенко Надію Миколаївну з високим результатом і бажаємо нових творчих успіхів.