Учасниками семінару стали науково-педагогічні працівники та студенти спеціальності «Менеджмент». Слухачі підвищували цифрову грамотність та знайомились з новітніми Інтернет-технологіями в управлінні організаціями.
На семінарі були розглянути наступні питання:
Формування інформаційно-цифрової компетенції у підготовці майбутніх менеджерів. Доповідач к.е.н., доцент Баценко Л.М.
Google інструменти: документи, таблиці, презентації, Google Drive, Google Print, Google Finance, Google Maps. Доповідач Дзярик Аня
Створення сайту. Організація Блогу. Блокчейн.  Доповідач Приходько Вікторія
Хмарні технології. Доповідач Буднік Дар’я
Інтернет загроза як цифрова технологія бізнесу. Доповідач Колеганова Аліна
Індустрія 4.0 як цифрова технологія бізнесу. Доповідач Загорулько Владіслав
Блокчейн. Доповідач Кузьменко Оксана
На семінарі спікери поділилися знаннями в роботі з IT-технологіями, що можуть бути використані на різних стадіях життєвого циклу організації. Учасники науково-практичного семінару удосконалили свої знання у роботі з додатками Google, навчилися створювати особисті сайти та блоги, ознайомилися з аналітичними інструментами Google finance, підвищили обізнаність щодо Google форми як інструменту моніторингу та зворотнього зв’язку, ознайомилися з хмарними технологіями, усвідомили що є інтернет загрозою. Підсумовуючи семінар, зазначили, що цифрова компетентність це ключова компетентність для навчання впродовж життя. Кожна людина повинна розуміти, як цифрові технології можуть підтримувати комунікацію, творчість та інноваційність, усвідомлювати їх можливості, обмеження, наслідки та ризики та вміти використовувати цифрові технології для досягнення особистих, соціальних чи комерційних цілей.