Перше місце здобула магістр першого року навчання спеціальності Маркетинг

Сьогодні день перемог для маркетологів факультету економіки і менеджменту СНАУ!!!
5 квітня 2019 року студенти спеціальності «Маркетинг» прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з Логістики на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова. Перше місце здобула магістр першого року навчання спеціальності Маркетинг Шулєпова Софія Миколаївна.
Вітаємо переможницю та її наукового керівника доцента кафедри статистики, АГД та маркетингу Макаренко Наталію Олексіївну!