4 та 5 квітня 2019 року відбувся 2 етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності "Маркетинг"

За результатами конкурсу у секції Магістри студентки факультету економіки і менеджменту Сумського НАУ спеціальності "маркетинг" Шаповал Віталіна та Байда Світлана в Одеському національному політехнічному університеті отримали грамоту за 3 місце та творчий підхід у вирішенні завдань.
У секції Бакалаври Савостьянова Анастасія має грамоту та сертифікат за теоретичну підготовку та креативний підхід у вирішенні ситуаційних задач.
Вітаємо студентів та викладачів кафедри статистики, АГД та маркетингу з перемогою.
Бажаємо подальших успіхів і досягненні нових вершин. Бути маркетологом звучить гордо!!!