19 березня 2019 року студенти магістерської програми «Регіональний менеджмент» та викладачі Сумського НАУ здійснили навчальний візит до Нововодолазької ОТГ Харківської області

19 березня 2019 року студенти магістерської програми «Регіональний менеджмент», викладачі Сумського НАУ за сприяння Асоціації міст України в Сумській області та регіонального офісу реформ «Сумського центру розвитку місцевого самоврядування», здійснили навчальний візит до Нововодолазької ОТГ Харківської області.
У ході візиту відбулася зустріч із селищним головою Єсіним О.С. та провідними фахівцями виконавчих органів ради: начальниками відділів, директором територіального центру надання соціальних послуг, головним лікарем амбулаторії та інших служб.
Основною темою візиту в рамках практичного семінару «Маршрути успіхів» було ознайомлення з напрямами реалізації Стратегії розвитку Нововодолазької ОТГ та Плану її соціально-економічного розвитку, основними складовими яких визначені: розвиток економічного потенціалу громади; підвищення якості життя; формування інвестиційної інфраструктури; ефективне управління громадою.
В межах програми візиту члени делегації ознайомилися з роботою ЦНАП та Новоселівської АПСМД; організацією інклюзивної освіти в громаді (на прикладі роботи комунальної установи Інклюзивний-ресурсний центр для дітей з особливими потребами); відвідали дитячий садок; дитячу школу мистецтв і інші модернізовані і ефективно працюючі об’єкти ОТГ. Все це досягнення Громади за 2018 рік шляхом реалізації проектів її розвитку, з залученням власних і донорських ресурсів.
Студенти почерпнули неоцінимий досвід у розбудові принципів місцевого самоврядування і ефективного прийняття управлінських рішень для процвітання регіону.
Висловлюємо велику вдячність особисто Єсіну Олександру Сергійовичу за поширення досвіду.
Зі словами вдячності, повагою, позитивними враженнями та побажаннями подальшого успішного розвитку і процвітання Нововодолазькій селищній раді ОТГ, члени делегації Сумського національного аграрного університету та «Сумського центру розвитку місцевого самоврядування».