Зустріч учасників міжнародного проекту UFMD «Управління даними сільськогосподарських підприємств України»

28 лютого 2019 р. відбулась чергова робоча
зустріч учасників міжнародного проекту UFMD «Управління даними сільськогосподарських підприємств України» в м. Рівне. На зустрічі зібралися університети-партнери: Національний університет біоресурсів і природокористування (Київ), Сумський національний аграрний університет (Суми), Миколаївський національний аграрний університет (Миколаїв) та Національний університет водного господарства та природокористування (Рівне). Учасниками було розглянуто ряд питань, зокрема: затверджено звіт за минулий рік, визначено плани роботи на наступний календарний рік, розглянуто фінансові пропозиції по UFMD. Кожен координатор проекту від університету-партнера підготував презентацію та продемонстрував вже проведені приклади розрахунків. У жвавій дискусії на зустрічі обговорили переваги та недоліки збору даних по підприємствах, які виникли при використанні програми Regio Max, а також розглянули можливість передачі та збереження отриманих даних між університетами-партнерами. Було проведено семінар для учасників проекту – «Збір даних та використання технологічних карт». В результаті обговорення визначено подальший алгоритм стратегічного розвитку.