25 січня 2019 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки, який зібрав найкращих юних знавців економіки 9-11 класів з усієї Сумської області.

Експертний склад журі представила кафедра економіки СНАУ.

Головою журі та предметно-методичної комісії з економіки наказом Департаменту освіту і науки Сумської обласної державної адміністрації було призначено кандидата економічних наук, доцента кафедри економіки СНАУ Пилипенко Надію Миколаївну.

Знання мікро- та макроекономіки, економічної теорії разом з вмінням логічно мислити – основні навички, які продемонстрували учасники олімпіади.

Вітаємо переможців! Сумський національний аграрний університет чекає на вас у своїх стінах в якості майбутніх студентів!