Випуск 2018 магістрів факультету економіки і менеджменту СНАУ

Ось і настав цей довгоочікуваний день – День випуску магістрів факультету економіки і менеджменту Сумського національного аграрного університету.
Позаду курсові та завдання, безсонні ночі та здані екзамени, сесія та хвилювання, боротьба за стипендію, але це вже у минулому, адже 28 грудня 2018 року відбувся одночасно радісний та сумний захід: магістри денної форми навчання факультету економіки і менеджменту отримали дипломи, які стануть підтвердженням їхньої плідної праці протягом всіх років навчання.
Час настав: в залі лунає гімн Сумського національного аграрного університету. З привітаннями та теплими словами настанов і похвали звернулися до випускників: академік УААН України, в.о. ректора університету Ладика Володимир Іванович, декан факультету к.е.н., професор Строченко Наталія Іванівна, завідувачі кафедр. Вони наголосили, що університет пишається досягненнями наших студентів і з гордістю випускає висококваліфікованих фахівців та професіоналів своєї справи. До слів привітання долучились магістри, адже вони теж мали, що сказати.
Дипломи магістрів отримали 115 випускників денної форми навчання факультету економіки і менеджменту, з яких 9 – дипломи з відзнакою, а 7 – дипломи магістра та Міжнародний сертифікат університету прикладних наук Ваєенштефан-Тріздорф. Також у святковому заході брали участь студенти-випускники спеціальності «Публічне управління та адміністрування» освітньої програми «Регіональний менеджмент».
Урочиста музика, магістерські мантії, отримання дипломів, сльози щастя на очах, все закінчилось, тепер вони вже не студенти, а за їхніми спинами пройдені етапи, здобута найкраща освітня підготовка у стінах університету, безцінний досвід, вміння самостійно приймати важливі рішення.
Святкову атмосферу організували і допомагали створити студенти факультету економіки і менеджменту.
Любі випускники! Щиро вітаємо та бажаємо впевнених кроків на життєвому шляху! Згадуйте з посмішкою та теплом незабутні роки навчання, не забувайте свою Almamater та з гордістю промовляйте: «Я випускник СНАУ!».