До Міжнародного дня студента викладачі кафедри менеджменту в галузях АПК факультету економіки та менеджменту вирішили привітати студентів по-особливому і підготували яскраву, незабутню, інформативну подорож рідним містом Суми на тролейбусі.Тож дозвольте ще раз привітати Вас, шановні студенти, з наступаючим святом! Побажати міцного здоров’я, успіхів, кохання, друзів і всього, що ви собі самі бажаєте! Пам’ятайте, що студентські роки найкращі. Цінуйте їх! Ви найкращі, найкрасивіші, найдружніші, найуспішніші! Ми пишаємося Вами!