Сьогодні на кафедрі статистики,АГД та маркетингу відбулися семінари- тренінги для студентів спеціальності Маркетинг на тему: "Бренд роботодавця: як його створити і в чому він допоможе" , "Бренд як інструмент успішного бізнесу. Імідж компаній". Спікером заходу була заступник директора по роботі з персоналом та комунікаціям компанії "ІнтерАгроСтандарт" Ксенія Рева. Тематика тренінгу зацікавила як студентів так і викладачів кафедри, а представлені проекти будуть корисними для формування професійних навичок майбутніх фахівців з маркетингу. Кожна команда студентів представила свій стартап про створенню свого підприємства та власного бренду.