У Сумському НАУ проходить благодійна акція

Чудовий день, починається з добрих справ! Як то кажуть: "Не забувай про свої мрії, вони стануть рушійною силою твого існування, від них будуть залежати смак і запах кожного твого ранку". А у Сумському НАУ проходить благодійна акція "Струни серця", яку проводить студент факультету ветеринарної медицини Oleg Voronchak. Зміст акції полягає в тому, що ти купуєш цукерку, та ще й з приємним побажанням, а зібрані кошти ідуть на лікування дівчини Дуленко Ользі Олександрівні, яка хворіє госторою мієлоїдною лейкемією. Акція триватиме до кінця тижня, тому якщо з якихось причин до тебе не дійшли,а ви хочете допомогти, то звертайтеся до заступника студентського декану фЕіМ з волонтерської діяльності Sveta Nevesenko. Бажаємо продуктивного дня) Давайте творити добро разом!