Ukrainian English Russian

Напередодні Дня Менеджера, в рамках практичного заняття з «Адміністративного менеджменту», відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?».


Студенти 3 та 4 курсів групи МН 1501 та МН 1601 розділилися на три команди.
Оцінювали і підраховували бали колегія журі: завідувач кафедри менеджменту в галузях АПК Дубовик С.Г., доцент кафедри менеджменту в галузях АПК Стоволос Н.Б., доцент кафедри менеджменту в галузях АПК Галинська А.В., фіналіст ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» (за видами економічної діяльності) Паливода В. та староста магістрів 6 курсу Сідакова О. З вступним словом виступила завідувачка кафедри менеджменту в галузях АПК Дубовик С.Г., яка з акцентувала увагу на тому, що наслідком професійного зростання особистості майбутнього фахівця є фахова компетентність, якої набуває студент у процесі навчання. Високий рівень оволодіння професією передбачає ґрунтовні знання із загальноосвітніх і фахових дисциплін і здатність успішно застосовувати їх. Процес навчання не має зводитись в основному до запам’ятовування фактів, визначень, правил, понять, тобто до тренувань механічної пам’яті. Формування управлінської компетентності має бути спрямованим на всебічний розвиток особистості, його психічних функцій, виробіток узагальнених умінь. Саме тому, проведення заняття з «Адміністративного менеджменту» у формі ділової гри дозволить знайти розв’язання складних проблем шляхом застосування спеціальних правил обговорення, стимулювання творчої активності як за допомогою спеціальних методів роботи (метод «мозкового штурму»), так і за допомогою модеративної роботи, що забезпечить продуктивне спілкування. Перед початком змагання на кращу ерудованість викладач дисципліни Баценко Л.М. пояснили правила проведення ділової гри та побажала всім учасникам, щоб у цій грі були не суперниками, а друзями. Гра складалася з 3 турів, у кожному з яких по п'ять запитань. На кожну відповідь давалася одна хвилина, щоб подумати і дати правильну відповідь. У запеклій боротьбі були визначені переможці та сформульовані загальні висновки щодо результатів проведеної гри «Що? Де? Коли?». Гравці отримали масу вражень, знань, умінь та навчилися працювати в команді. Запитання на логіку, знання навчальної програми змусили всіх напружити мізки та до останньої хвилини боротися за перемогу. Що? Де? Коли? – гра, яка змусила попітніти навіть найвитривалішших «розумників». Вихор емоцій, боротьба думок та вагання … ось що відбулося на практичному занятті під керівництвом викладача к.е.н., доцента Баценко Л.М. Щиро вдячні учасникам гри за активну участь та проявлений високий рівень знань та інтелекту.


Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550