Ukrainian English Russian

23 квітня 2019 року відбувся 2 етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування»


23 квітня 2019 року в Національній академії статистики, обліку, та аудиту м. Київ відбувся 2 етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування». Члени галузевої комісії відповідально та професійно віднеслись до оцінки знань учасників конкурсу. Студентка СНАУ Суровицька Анастасія Вікторівна показала високі знання зі спеціальності. За результатами конкурсу вона отримала дипломи 1 ступеня (науковий керівник Назаренко О.В). Сьогодні багато говорять про ступеневу, дуальну освіту. В СНАУ ступеневу освіту було запроваджено з 1998 року, коли випускники коледжів почали вступати на навчання за скороченим терміном. Сьогодні, на різних факультетах СНАУ активно імплементується дуальна освіта. І ось яскравий приклад переваг даної форми навчання студентів. Знайомство зі студенткою три роки тому на державному іспиті в Путивльському коледжі СНАУ (де працював в якості голови ЕК), майже три роки наполегливої, цікавої, продуктивної праці (якісне її навчання, участь у наукових конференціях, публікація у фахових наукових виданнях, цікава робота за фахом) принесли результат. Наукова робота Анастасії Суровицької найкраща в Україні.


Підсумки II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування»


19 квітня 2019 року відбулося підведення підсумків II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування», яка проходила у Тернопільському національному економічному університеті. Участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» взяли 39 магістрів і 71 бакалавр із 71 закладу вищої освіти.
За результатами участі студентів в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» нагороджено: 
дипломом II ступеня та срібною медаллю  Волкову Каріну Василівну студентку 4 курсу факультету економіки і менеджменту
грамотою V ступеня Колеганову Аліну Анатоліївну студентку 1 м курсу факультету економіки і менеджменту.
Щиро вітаємо Волкову Каріну Василівну та Колеганову Аліну Анатоліївну з високими досягненнями, а також їх керівників: к.е.н., доцента, завідувача кафедри менеджменту в галузях АПК  Дубовик Світлану Григорівну та  к.е.н., доцента кафедри менеджменту в галузях АПК  Баценко Людмилу Миколаївну.

Щорічна науково-практична конференція викладачів, аспірантів та студентів факультету Економіки і менеджменту СНАУ 18 квітня 2019 року


Сьогодні на факультеті Економіки і менеджменту відбулося секційне засідання Щорічної науково-практичної конференції викладачів, аспірантів та студентів Сумського національного аграрного університету. Студенти та аспіранти представили свої здобутки в наукових напрацюваннях. Дискусійними стали теми студентки Дахно Л.О. «Легка промисловість України: стан, перспективи розвитку співробітництва з ЄС», Логвин О. С. «Інновації, які зроблять переворот у майбутньому медицини», Глух І.В. «Забезпечення якості вітчизняного меду як одна із умов успішної інтеграції Україна-ЄС», Котюк Л. В. «Активні будинки-інноваційне житло майбутнього», Пугача Ю.В. «Розвиток фінансової децентралізації в Україні з урахуванням закордонного досвіду». Організаційний комітет щиро дякує студентам, аспірантам, викладачам за активну участь у роботі конференції.


Студенти факультету економіки і менеджменту продовжують весняний фестиваль студентської наукової роботи!


Ще одна гідна перемога наших студентів на ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом», що проходив 12 квітня 2019 року у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара! Серед 67 робіт із університетів України до заключного етапу було допущено 14 студентських наукових робіт. Почесну нагороду - Диплом ІІІ ступеню отримали наші студенти за дослідження «Забезпечення якості вітчизняного меду як одна із умов успішної інтеграції Україна-ЄС». Його оригінальність в тому, що це - міжвузівське дослідження, виконане студенткою Сумського коледжу СНАУ Неженець Владою та студенткою факультету економіки та менеджменту Глух Ілоною; робота, за оцінкою журі, мала найбільшу практичну спрямованість, а також відзначилася креативністю в поданні матеріалу двома авторами.
Щиро вітаємо Неженець Владу Сергіївну та Глух Ілону Володимирівну, а також їх керівників: к.е.н., голову циклової комісії обліково-фінансових та економічних дисциплін коледжу Сумського НАУ Гриценко В.Л. та д.е.н., професора, завідувача кафедри менеджменту ЗЕД та євроінтеграції Михайлову Л.І.!


11 квітня 2019 року факультет економіки і менеджменту радо приймав гостей.


Цього дня в Сумському НАУ проходив День відкритих дверей для випускників коледжів та ПТНЗ. На зустріч приїхали студенти Сумського, Охтирського, Глухівського, Путивльського коледжів СНАУ, Сумського будівельного коледжу та Сумського коледжу економіки і торгівлі. 
Для спілкування з гостями - своїми молодшими колегами, зібралися студенти та викладачі факультету. Простора 203 аудиторія була заповнена вщент, - на факультет завітало 55 старшокурсників різних економічних спеціальностей коледжів міста Суми та області.
Декан факультету економіки і менеджменту професор Строченко Наталія Іванівна привітала учасників зустрічі, ознайомивши з можливостями отримання сучасної економічної освіти в стінах нашого вузу. У невимушеній дружній і веселій обстановці студенти поділились своїми враженнями про навчання на факультеті, про можливість займатися науковою та громадською роботою, про особливості проходження закордонного стажування та виробничої практики, і врешті решт про можливість вдало поєднувати навчання і працевлаштування. Жвавий інтерес викликав оригінальний і емоційний виступ студента 4 курсу спеціальності «Менеджмент» Джошуа Лінуса (Нігерія). Заступник декана з профорієнтаційної роботи Селезень О.М. проінформувала про особливості вступної кампанії 2019 року. Велику зацікавленість і жвавість викликала ділова гра, яку провів завідувач кафедри фінансів Геєнко Михайло Миколайович. Всі учасники отримали пам’ятні призи та сувеніри. У більш тісному спілкуванні студенти факультету і студенти коледжів обмінялись своїми враженнями, запросили гостей у свою дружню студентську сім’ю. 
Тож, чекаємо на Вас і будемо раді вітати вже в статусі студентів факультету економіки і менеджменту Сумського НАУ!


12 квітня відбулась підсумкова науково-практична конференція II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт


12 квітня у КНЕУ відбулась підсумкова науково-практична конференція II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Менеджмент організацій». Протягом першого етапу ІІ туру Конкурсу "Менеджмент організацій" галузева конкурсна комісія розглянула 127 поданих наукових робіт від 136 авторів, які надійшли з 67 вищих навчальних закладів України та здійснила їх рецензування. Кожна робота була прорецензована двома рецензентами. За результатами рецензування було сформовано рейтинговий список наукових робіт, що допущені до участі у 2 турі, до яких і потрапили наші студенти-менеджери 4 курсу Бублик І. та Волкова К. (науковий керівник :к.е.н., доцент кафедри менеджменту в галузях АПК Баценко Л.М.). Успішно захистивши свою наукову роботу «Посилення конкурентоспроможності мобільних операторів України на засадах корпоративної соціальної відповідальності (на прикладі мобільних операторів Сумської області)», Інна та Каріна були відзначені дипломом ІІ ступеня.

11-12 квітня 2019 року відбувся 2 етап Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності "Економіка сільського господарства та АПК"

11-12 квітня 2019 року відбувся 2 етап Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності "Економіка сільського господарства та АПК" серед студентів вищих навчальних закладів у 2018-2019 н.р. Студентка спеціальності "Маркетинг " Байда Світлана виборола 2 місце і нагороджена дипломом 2 го ступеня. Науковий керівник : д.е.н., доцент кафедри статистики, АГД та маркетингу Лишенко Маргарита Олександрівна. Вітаємо маркетологів з черговою перемогою.


11 квітня 2019 року в Тернопільському національному економічному університеті відбувся 2 етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Маркетинг"


Маркетологи СНАУ показали високі знання зі спеціальності. За результатами конкурсу студенти СНАУ спеціальності "маркетинг" отримали дипломи 3 ступеня. Науковий керівник : доцент кафедри статистики, АГД та маркетингу Муштай Валентина Анатоліївна.
Вітаємо переможців та наукового керівника. Бажаємо нових перемог на науковій ниві.Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт!У Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця 4 квітня 2019 року відбулася науково-практична конференція – заключний етап II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Управління фінансово-економічною безпекою», на який було подано 71 наукову роботу із 25 ЗВО України. За результатами відбіркового конкурсу для участі у ІІ етапі було відібрано 18 наукових робіт.
Сумський національний аграрний університет гідно представила студентка першого курсу магістратури спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Прядка Сніжана (науковий керівник: к.е.н., доцент кафедри економіки Пилипенко Н.М.).
Захистивши свою наукову роботу «Забезпечення економічної безпеки аграрного сектору регіону на основі оцінки конкурентних переваг (на прикладі Сумської області)» Прядка Сніжана здобула позитивну оцінку журі і була відзначена дипломом ІІІ ступеня.
Вітаємо Прядку Сніжану та її наукового керівника – к.е.н., доцента кафедри економіки Пилипенко Надію Миколаївну з високим результатом і бажаємо нових творчих успіхів.

З нагоди святкування 30-річчя кафедри менеджменту в галузях АПК 10 квітня 2019 року відбулась лекція майстер-клас


З нагоди святкування 30-річчя кафедри менеджменту в галузях АПК 10 квітня 2019 року відбулась лекція майстер-клас доцента кафедри Галинської Ангеліни Вікторівни. Тема лекції: «Professional burnout as a result of organizational stress» для студентів спеціальності «Менеджмент». Лекція була проведена англійською мовою, та є одним з заходів програми святкування ювілею кафедри. Лекція була проведена на високому рівні із використанням презентаційних слайдів, що розкривали основний навчальний матеріал теми, сучасні тенденції та використання досягнень науки в галузі психологія, відображення причин і наслідків проблеми «Професійне вигорання». Цей термін з’явився відносно недавно. Його ввів американський психіатр Фрейденсберг у 1974 році для характеристики психічного стану здорових людей, які працюють в системі «людина – людина». Професійне вигорання – реакція організму та психологічної сфери людини, яка виникає внаслідок тривалого впливу стресів середньої інтенсивності, що обумовлені її професійною діяльністю. Також під час проведення лекції студентам наводились практичні приклади застосування психологічних прийомів та порад для запобігання синдрому «Професійного вигорання». Були використані сучасні методичні прийоми та заохочувальні стимули. Лекція була пізнавальною, цікавою та сучасною.


09 квітня 2019 року відбулася відкрита лекція к.е.н., доцента кафедри менеджменту в галузях АПК


В рамках святкування ювілею 30 річчя кафедри менеджменту в галузях АПК від дня її заснування було проведено ряд заходів. 09 квітня 2019 року відбулася відкрита лекція к.е.н., доцента кафедри менеджменту в галузях АПК Харченко Т.М.  на тему  “Соціально-відповідальні відносини бізнесу з територіальними громадами”   з навчальної дисципліни “Соціальна відповідальність” для магістрантів факультету “Економіки і менеджменту”. Студенти та відвідувачі  мали змогу познайомитися з теоретичними основами значення територіальної громади в суспільстві, формами соціальної активності підприємств і територіальних громад та основними складовими щодо розвитку  партнерства з територіальною громадою. Як підсумок було реалізовано принцип науковості, свідомості і активності шляхом доведення до студентів  фактів та аргументів, які підтверджують, що  соціально – відповідальні відносини  бізнесу та територіальної громади  є актуальною  та важливою  умовою для  успішного соціально-економічного розвитку країни.8 квітня 2019 року в рамках святкування 30 річчя від дня заснування кафедри менеджменту в галузях АПК відбувся науково-практичний семінар «Використання сучасних інформаційно-цифрових технологій в управлінні організацією»


Учасниками семінару стали науково-педагогічні працівники та студенти спеціальності «Менеджмент». Слухачі підвищували цифрову грамотність та знайомились з новітніми Інтернет-технологіями в управлінні організаціями. 
На семінарі були розглянути наступні питання:
Формування інформаційно-цифрової компетенції у підготовці майбутніх менеджерів. Доповідач к.е.н., доцент Баценко Л.М. 
Google інструменти: документи, таблиці, презентації, Google Drive, Google Print, Google Finance, Google Maps. Доповідач Дзярик Аня 
Створення сайту. Організація Блогу. Блокчейн.  Доповідач Приходько Вікторія 
Хмарні технології. Доповідач Буднік Дар’я 
Інтернет загроза як цифрова технологія бізнесу. Доповідач Колеганова Аліна 
Індустрія 4.0 як цифрова технологія бізнесу. Доповідач Загорулько Владіслав 
Блокчейн. Доповідач Кузьменко Оксана
На семінарі спікери поділилися знаннями в роботі з IT-технологіями, що можуть бути використані на різних стадіях життєвого циклу організації. Учасники науково-практичного семінару удосконалили свої знання у роботі з додатками Google, навчилися створювати особисті сайти та блоги, ознайомилися з аналітичними інструментами Google finance, підвищили обізнаність щодо Google форми як інструменту моніторингу та зворотнього зв’язку, ознайомилися з хмарними технологіями, усвідомили що є інтернет загрозою. Підсумовуючи семінар, зазначили, що цифрова компетентність це ключова компетентність для навчання впродовж життя. Кожна людина повинна розуміти, як цифрові технології можуть підтримувати комунікацію, творчість та інноваційність, усвідомлювати їх можливості, обмеження, наслідки та ризики та вміти використовувати цифрові технології для досягнення особистих, соціальних чи комерційних цілей. 

Презентація інноваційних технологій навчання з впровадженням світового досвіду на факультеті економіки і менеджменту СНАУ


8 квітня 2019 року к.е.н., доцент Маслак Наталія Григорівна провела презентацію інноваційних технологій навчання з впровадженням світового досвіду на факультеті економіки і менеджменту СНАУ.

Семінар на тему: " Збір та управління базами даних підприємств" проведений 5 квітня 2019 року


Поширення досвіду стажування в Німеччині (HSWT, KTBL) доцентів Пасько О.В. та Коблянської І.І.  в рамках проекту TOPAS для викладачів факультету економіки і менеджменту.Перше місце здобула магістр першого року навчання спеціальності Маркетинг


Сьогодні день перемог для маркетологів факультету економіки і менеджменту СНАУ!!!
5 квітня 2019 року студенти спеціальності «Маркетинг» прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з Логістики на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова. Перше місце здобула магістр першого року навчання спеціальності Маркетинг Шулєпова Софія Миколаївна.
Вітаємо переможницю та її наукового керівника доцента кафедри статистики, АГД та маркетингу Макаренко Наталію Олексіївну!


4 та 5 квітня 2019 року відбувся 2 етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності "Маркетинг"


За результатами конкурсу у секції Магістри студентки факультету економіки і менеджменту Сумського НАУ спеціальності "маркетинг" Шаповал Віталіна та Байда Світлана в Одеському національному політехнічному університеті отримали грамоту за 3 місце та творчий підхід у вирішенні завдань. 
У секції Бакалаври Савостьянова Анастасія має грамоту та сертифікат за теоретичну підготовку та креативний підхід у вирішенні ситуаційних задач. 
Вітаємо студентів та викладачів кафедри статистики, АГД та маркетингу з перемогою.
Бажаємо подальших успіхів і досягненні нових вершин. Бути маркетологом звучить гордо!!!

Титул Міс СНАУ виборола студентка факультету економіки і менеджменту Анастасія Токаренко


Щорічно навесні у Сумському національному аграрному університеті проходить свято краси, таланту, розуму та кмітливості. 
28 березня на сцені молодіжно-розважального центру 8 дівчат з усіх факультетів університету боролися за титул «Міс СНАУ 2019» та можливість представляти наш ЗВО на обласному конкурсі «СтудМіс Сумщини». Цьогоріч компетентне журі обирало серед конкурсанток витончену претендентку на серце наймилішого Холостяка сучасності. Традиційно конкурс розпочався з виходу конкурсанток «Візитівка». Дівчата майстерно дефілювали на сцені у витончених білих сукнях, чим наповнили серця глядачів ніжністю з перших секунд. Продовжився конкурс динамічним дефіле у фірмових футболках Сумського НАУ, після якого конкурсантки підкорювали присутніх своєю кмітливістю та дотепністю у інтелектуальному конкурсі. Найяскравіша частина конкурсу «Міс СНАУ» звичайно конкурс талантів. Цього року дівчата дивували глядачів вишуканими сучасними, автентичними народними танцями, мелодійними піснями та грою на казковому укулеле. Традиційним та завжди надзвичайно красивим є дефіле у сукнях, які найкраще розкривають майбутню професію учасниці. Більше того, саме цей номер є «родзинкою» конкурсної програми, адже тільки студентки СНАУ змагаються у створенні та презентації унікальної сукні. Холостячки вразили різноманітністю ідей, тут тобі і рибальські сітки, і корона Міс інженерно-технологічного факультету, що роздрукована на 3d принтері.
Після тривалої дискусії журі оголосило свій вердикт:
Міс Ніжність – Вікторія Гапон (факультет агротехнологій та природокористування);
Міс Фантазія – Олена Кохана (біолого-технологічний факультет);
Міс Посмішка – Катерина Давидова (факультет харчових технологій);
Міс Ерудиція – Анастасія Мартиненко (юридичний факультет);
Міс Артистичність – Анастасія Гончар (будівельний факультет);
Міс Енергійність – Анна Радченко (факультет ветеринарної медицини);
Міс Індивідуальність – Олександра Деркач (інженерно-технологічний факультет);
Міс Витонченість – Анастасія Токаренко (факультет економіки і менеджменту).
Найбільшу підтримку на сторінці Сумського НАУ у Instagram отримала Анна Радченко, виборовши титул Міс-Інтернет улюблениця. А зал найактивніше підтримував Анастасію Мартиненко, яка й стала Міс Глядацьких симпатій. Перед оголошенням найочікуванішого вердикту вечора, дівчат привітали всі члени журі та нагородили найкращих на їх думку. Так, Сергій Прокопенко відмітив Олену Кохану, віддавши їй титул «Міс Фото 2019» та подарував сертифікат на безкоштовну фотосесію. Лідер компанії UNICE multibrand Альона Цуркановська відмітила Анастасію Токаренко та презентувала їй сертифікат на індивідуальне заняття з візажу та мейк-апу.
Кожна прекрасна представниця отримала пам`ятні подарунки як від Сумського національного аграрного університету, так і від спонсорів конкурсу. Тож, звання другої Віце-Міс СНАУ отримала студентка юридичного факультету Анастасія Мартиненко, звання першої Віце-Міс СНАУ студентка факультету ветеринарної медицини Анна Радченко, а титул Міс СНАУ виборола студентка факультету економіки і менеджменту Анастасія Токаренко. Традиційно у конкурсі «СтудМіс Сумщини» беруть участь дві учасниці від кожного університету. І цього року організатори конкурсу – ГО «Краса та розум Сумщини» – другою учасницею, крім Міс СНАУ, обрали Катерину Давидову студентку факультету харчових технологій. Ми щиро бажаємо дівчатам успіхів на обласному етапі конкурсу, адже вони гідні перемоги!Портал Сумського НАУ посідає Перше місце в світі в рейтингах провідних пошукових систем. Portal of Sumy NAU takes the first place in the world ranking of major search finders.


Портал Сумського НАУ (АСК НП СНАУ portal.snau.edu.ua  ) посідає Перше місце в світі по запиту
"пошта адміністратора" в рейтингах провідних пошукових систем

Portal of Sumy NAU portal.snau.edu.ua takes the first place in the world on the search “Administrator’s mail” in the rankings of leading search engines:

google.combing.comyahoo.comyandex.ruukr.netaol.comrambler.rui.ua
 and others.


Сумський національний аграрний університет (Сумський НАУ, СНАУ) - лідер рейтингів провідних пошукових систем


Сумський національний аграрний університет (Сумський НАУ, СНАУ) лідирує в запитах:

Лідер університетів

Лідер рейтингів

Takes the First place in the world

Флагман децентралізації

Дослідження інтерактивних інтелектуальних систем 


Аграрна практика та працевлаштування

Провідний національний лідер

IT Admin at Ukraine

Керування навчальним

Флагман дорадництва

Посідає Перше місце в світі в провідних рейтингах

Адміністратор автоматизованих систем керування

Відкриття інноваційно-наукового центру

Інтелектуальна інтерактивна автоматизація наукових досліджень

Провідний лідер

Системи керування навчальним процесом

Лідер провідних університетів

Інтернаціональний аграрний виш

Знавець економіки і менеджменту

Лідер систем керування

Святковий концерт факультету


Лідер аграрних університетів

Аграрний лідер


в рейтингах провідних пошукових систем 


google.combing.comyahoo.comyandex.ruukr.netaol.comrambler.rui.ua та інших.https://vk.com/wall216808216?own=1&w=wall216808216_528Більше статей...

  1. Синергія трьох міжнародних проектів у СНАУ: DAAD, Erasmus + TOPAS і UFMD.
  2. 19 березня 2019 року студенти магістерської програми «Регіональний менеджмент» та викладачі Сумського НАУ здійснили навчальний візит до Нововодолазької ОТГ Харківської області
  3. Привітання з 8 березня
  4. Присуджено науковий ступінь доктора економічних наук доценту кафедри економічного контролю та аудиту Орєховій Альвіні Іванівні
  5. Присуджено науковий ступінь кандидата економічних наук старшому викладачу кафедри фінансів Мельник Марії Іванівні
  6. Викладачі факультету економіки і менеджменту СНАУ пройшли стажування Erasmus+ KA-2 TOPAS
  7. Зустріч учасників міжнародного проекту UFMD «Управління даними сільськогосподарських підприємств України»
  8. ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І МЕНЕДЖМЕНТУ СНАУ Запрошує на навчання для здобуття ступеня вищої освіти бакалавра та магістра за найпрестижнішими спеціальностями.
  9. Звіт про результати роботи в 2018 році та стратегічні пріоритети розвитку факультету економіки і менеджменту
  10. Проект UFMD «Управління даними сільськогосподарських підприємств України»

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550